Wesprzyj Kontakt

< 1 minuty czytania  •  11.01.2022

Tylu wyzwań się nie spodziewałem – nowa praca lubelskiego radnego

Udostępnij

Jeden z miejskich radnych z Lublina od grudnia ma nowe stanowisko pracy. Został zastępcą dyrektora Regionu Dystrybucji w Poczcie Polskiej (to spółka skarbu państwa). Jak sam przyznaje „tylu wyzwań się nie spodziewałem”.

– Tak, potwierdzam, jestem pracownikiem Poczty Polskiej S.A. od dnia 01.07.2021 r. w lubelskim Pionie Infrastruktury, a od dnia 01.01.2022 r. zostały mi powierzone obowiązki Z-cy Dyrektora Regionu Dystrybucji (na kilka miesięcy) – przyznaje Piotr Popiel, radny miejski z Lublina (klub radnych Prawa i Sprawiedliwości).

Niestety więcej radny nie może zdradzić, bo jak sam przyznaje, jeszcze w lipcu podpisał stosowne oświadczenie, w którym Poczta Polska SA zabroniła mu udzielać jakichkolwiek informacji o działalności spółki.

Chcieliśmy uzyskać informacje nt. jego zatrudnienia od rzecznika prasowego spółki. Od kiedy został zatrudniony, jaki jest jego zakres obowiązków i czas pracy oraz czy zatrudnienie jest wynikiem konkursu? – Z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych nie udzielamy informacji dotyczących osób fizycznych, w tym pracowników lub kandydatów do pracy w Poczcie Polskiej podmiotom do tego nieuprawnionym – odpowiedziała nam Justyna Siwek, rzecznik prasowy spółki Poczta Polska.

Jak przyznaje radny, nowa praca bardzo mu się podoba. – Tylu wyzwań (co bardzo lubię) to się nie spodziewałem, w której mogę wykorzystywać wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak również samorządowe – opowiada Popiel.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *