Wesprzyj Kontakt

< 1 minuty czytania  •  28.07.2021

W kalendarzu prezydenta Żuka nie ma miejsca dla deweloperów

Udostępnij

Prezydent Żuk nie spotyka się z deweloperami. Przynajmniej tak wynika z jego kalendarza. Zapytaliśmy, czy w tym roku Prezydent spotykał się z deweloperami lub ich przedstawicielami, w sprawach dotyczących inwestycji mieszkaniowych w mieście. Mamy już odpowiedź ratusza.

Po pierwsze, chcieliśmy dowiedzieć się kto odpowiada za prowadzenie kalendarza spotkań prezydenta Lublina. – Kalendarz spotkań Prezydenta Miasta Lublin prowadzą pracownicy zatrudnieni w referacie ds. obsługi sekretariatów w Kancelarii Prezydenta; nie została przyjęta jednolita forma prowadzenia wskazanego kalendarza – wyjaśnia Andrzej Wojewódzki, Sekretarz miasta.

W kalendarzu nie ma informacji o spotkaniach z deweloperami

Dowiedzieliśmy się też, że Prezydent w ramach spotkań z mieszkańcami nie spotykał się z deweloperami. Może zatem takie spotkania odbywały się w innym trybie? – Z kalendarza spotkań, o którym mowa w ad 1, nie wynika aby w okresie od 1 stycznia 2021 r. do dnia rozpatrzenia wniosku Prezydent Miasta Lublin spotykał się osobiście z przedstawicielami firm (lub osobami, które występowały w ich imieniu) w sprawach dotyczących inwestycji mieszkaniowych – odpowiada sekretarz miasta.

Czy uważasz, że powinniśmy uważniej przyglądać się relacjom deweloperów z urzędnikami? Napisz do nas, co o tym myślisz -> redakcja@jawnylublin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *