Wesprzyj Kontakt

< 1 minuty czytania  •  05.12.2022

„Ja jestem kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boję.” Zmiana w lubelskim KRUS-ie

Udostępnij

Zmiana na stanowisku dyrektora Oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Lublinie. Na stronach www jest już uwzględniona radna wojewódzka Magdalena Filipek-Sobczak.


Cytat z biogramu na stronie Portalu Samorządowego: Urodzona w 1983 r. Magister Prawa i Kulturoznawstwa UMCS. Absolwentka studiów menadżerskich Master of Business Administration Politechniki Lubelskiej.

W wyborach samorządowych w 2018 roku nie dostała się do Sejmiku, a pracowała wtedy w Ochotniczych Hufcach Pracy jako koordynator d/s zamówień publicznych, logistyki oraz rzecznik prasowy Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP.

Przypomnę, że od września 2020 była dyrektorem w Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Zrezygnowała z tej pracy aby w marcu 2022 objąć mandat radnej sejmiku wojewódzkiego po śmierci radnego Zdzisława Podkańskiego. Tylko kilka dni była bezrobotna, bo od 1 kwietnia była już zastępcą dyrektora Departamentu Inwestycji w państwowej spółce PGE Dystrybucja.

Aktualnie szefuje lubelskiemu oddziałowi KRUS.

Kobieta pracująca z serialu „Czterdziestolatek” by się nie powstydziła tylu rozlicznych talentów w podejmowaniu zatrudnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *