Wesprzyj Kontakt

3 minuty czytania  •  15.02.2023

Kandydaci do Rady Dzielnicy Bronowice

Udostępnij

Prezentujemy kandydatów do Rady Dzielnicy Bronowice w Lublinie. Wybory odbędą się 5 marca br. Głosowanie potrwa w godzinach od 8 rano do 20 wieczorem.

Kandydaci do Rady Dzielnicy Bronowice – obwód nr 1

W tym obwodzie głosują mieszkańcy ulic: Biłgorajska w całości, Boczna Łęczyńskiej w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Ceglana w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do końca, Firlejowska w całości, Hrubieszowska w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Mieszczańska str. nieparzysta w całości, Parkowa w całości, Placowa w całości, Podlaska w całości, Polna w całości, Przymieszczańska w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Szklana w całości, Zgodna w całości, Żytnia w całości.

Do wyborów zgłosiła się trójka kandydatów. Waldemar Czapczyński (l. 66) od dwóch kadencji jest członkiem rady dzielnicy. O mandat powalczą z nim Wioletta Skrzypek-Kowalczyk (l. 47) oraz Hubert Obrusiewicz (l. 49). W tym obwodzie możemy głosować na maksymalnie dwie osoby.

Miejsce głosowania: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka, ul. Bronowicka 21.

Kandydaci do Rady Dzielnicy Bronowice – obwód nr 2

W tym obwodzie głosują mieszkańcy ulic: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 18, Gromadzka w całości, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Majdanek w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 28, Przecznica w całości, Rolna w całości, Rozdroże w całości, Rudlickiego w całości, Wrońska w całości, Zaułek w całości.

Kandydaci i kandydatki (w tym obwodzie możemy głosować na maksymalnie trzy osoby):

imię i nazwiskowiek
Maciej Antonik19
Krystyna Futa71
Magdalena Łuczyn39
Bartosz Pawelec20
Marianna Robak68
Bartłomiej Winiarczyk31
Eugeniusz Wojtaś77

Miejsce głosowania: Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1.

Kandydaci do Rady Dzielnicy Bronowice – obwód nr 3

W tym obwodzie głosują mieszkańcy ulic: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 20 do nr 44, Grabskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4, Jastrzębia w całości, Krańcowa str. nieparzysta nr 107 i str. parzysta od nr 106 do końca, Lotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 10, Łabędzia w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Puchacza w całości, Sowia w całości.

Kandydaci i kandydatki (w tym obwodzie możemy głosować na maksymalnie cztery osoby):

imię i nazwiskowiek
Katarzyna Bisak56
Edyta Bochniarz-Tyra43
Andrzej Bojanek60
Marcin Gajkowski33
Anna Kornacka46
Hanna Księżopolska-Bachmatiuk77
Artur Lis51
Bożena Wawiórko51
Mirosława Wojtaluk62

Miejsce głosowania: Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE, ul. Krańcowa 106

Kandydaci do Rady Dzielnicy Bronowice – obwód nr 4

W tym obwodzie głosują mieszkańcy ulic: al. Witosa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 6 do nr 26, Chemiczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 46 do nr 68, Gilowa w całości, Grabskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Jaskółcza w całości, Jesienna w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 109 do końca, Ordonówny str. parzysta w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Rolna Osada w całości, Słowicza w całości, Sokola w całości, Szczygla w całości, Walentynowicz str. parzysta w całości, Zimowa w całości.

Kandydaci i kandydatki (w tym obwodzie możemy głosować na maksymalnie sześć osób):

imię i nazwiskowiek
Paweł Ambrożek46
Danuta Bochniarz67
Paweł Gryta37
Zofia Gwóźdź59
Marian Ignaciuk68
Paweł Jaszcz50
Rafał Kloc24
Zofia Kociubowska64
Maksymilian Szerega41
Andrzej Szyszko63
Grażyna Tutka69

Miejsce głosowania: Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *