Wesprzyj Kontakt

< 1 minuty czytania  •  15.03.2022

Jawność warta 1.755.000 zł netto + VAT

Udostępnij

Dzięki uporowi Fundacji Wolności oraz po decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego Urząd Miasta Puławy udostępnił pełną treść umowy z Grupą Azoty. Brawo!

Umowa podpisana w zeszłym roku na sponsoring tytularny Hali w Puławach, obowiązująca do 31 marca 2024 jest warta łącznie 1mln 755 tysięcy złotych plus VAT.

Na konto Urzędu Miasta oprócz 300 tysięcznej zaliczki i 138 750 zł za końcówkę zeszłego roku będzie wpływało kwartalnie 146 250 zł. Wszystkie kwoty zostaną oczywiście powiększone o 23% podatek VAT, który miasto odprowadzi do Urzędu Skarbowego, dlatego operujemy kwotami netto.

(…) uprzejmie informuję, że w wyniku analizy treści decyzji SKO w Lublinie, a także kierując się oceną prawną organu odwoławczego wyrażoną w ww. decyzji zgodnie z art. 138 § 2 i 2a KPA, przekazuję w załączeniu pełną treść umowy sponsoringowej (…).

Zapisujemy kolejny sukces na koncie Fundacji Wolności, która podjęła trud przekonania do swych racji urzędników z Puław, a Czytelników zapraszam do lektury, w szczególności zaś Radnych Miasta Puławy, którzy bezskutecznie domagali się pełnej informacji o uchwałach nad którymi musieli głosować.

umowa-sponsoringowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *